Kurumsal

Redi Kalıp

Hakkımızda

REDİ KALIP İML. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Bugün teknolojiye yaptığı yatırımlarla ve sektördeki tecrübesiyle Adana Oto Sanayi Sitesinde en modern makina parkuru ile kapalı alanda teknolojik bir KALIP ÜRETİCİSİ olarak hizmet vermektedir.

REDİ KALIP Sürekli yenilik hedefi ve geliştirdiği stratejiler doğrultusunda, profesyonel bir yönetimle kalıp üretimi konusunda bir çok sektör tarafından vazgeçilmez bir iş ortağı olmuştur.
Yüksek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları sayesinde uzun yıllardır Türk Kalıp sektörü içerisinde yer almanın Haklı gururunu taşımaktadır.

REDİ KALIP Sürekli yenilenen makine donanımıyla plastik ve metal enjeksiyon kalıpları imalatı gerçekleştirmektedir.

Yurtiçi ve yurt dışında hemen hemen sanayinin tüm sektörlerine kalıp üretimi gerçekleştirmektedir.
Özellikle; Otomotiv Sektörü, Beyaz Eşya Sektörü, Elektrik Sektörü, Mutfak Ekipmanları ve Aksesuarları Sektörü, Temizlik Ekipmanları ve aksesuarları sektörü ve Yapı Malzemeleri sektörlerine kesintisiz hizmet vermektedir.

Proje başlangıcı sonrası iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda yapılan revizeler,proje termin süresi hakkında anlık bilgilendirmeler, son aşamalar,sürekli güncellenerek kendileriyle paylaşılmaktadır.Bu bilgilendirmeler en kıymetli sermayemiz olan zamanı karşılıklı olarak en efektif şekilde kullanmamızı ve müşterililerimizin imalat planlarını en doğru şekilde yapmasına yardımcı olmaktadır.

Makine parkurumuzda farklı ebatlarda ve yüksek hızda üretim yapabilen CNC tezgahları ve diğer Modern CNC tezgahlarının yanı sıra, CNC Dik işleme, Japon Manuel Torna, 5 Numara Kalıpçı Freze, Çift Kafa Üniversal  Freze, Bakır Dalma Erezyon, Sütunlu Matkap, Fiber Lazer Markalama, 3D Yazıcı, Lastik Enjeksiyon Makinaları, Plastik Kırma Makinası, Nem Alma Fırını, Kalıp alıştırma ve Kalıp deneme enjeksiyon makine yatırımlarımız sayesinde müşterilerimizin imalat, bakım ve revizyon taleplerini en hızlı şekilde karşılamaktayız.

Bize Ulaşın

Redi Kalıp iletişim bilgileri.

+90 322 428 5130

+90551 441 1654

+90532 232 0014

info@redikalip.com

Yeşiloba Mah. 46257 Sk. Adana Oto Sanayi Sitesi T Blok No: 7/19 İç Kapı No: Z01 Seyhan / ADANA

İletişim Formu

Formu doldurun. Size ulaşalım.